רצתה להיפרד מבן זוגה אך לא תיארה לעצמה שכך זה יגמר

מערכת גירושים ישראל  

שוטרי משטרת ישראל עצרו גבר בן 33 שהצית רכבה של בחורה מאחר ונפרדה ממנו– בתום חקירה אינטנסיבית הוגש כנגדו בבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים

לפני כחודש לפנות בוקר התקבלה הודעה במוקד 100 של המשטרה אודות רכב העולה באש בכפר דיר אל אסד.

שוטרי משטרת ישראל הוזעקו למקום, הרחיקו את הסקרנים, חוקרים אספו ממצאים במקום, גבו עדויות ופתחו בחקירה לאיתור זהותו של החשוד ולהתחקות אחר מסלול בריחתו.

חקירה מיומנת, תוך שימוש באמצעי חקירה טכנולוגיים מתקדמים ופעולות חקירה מתוחכמות, הביאו תוך זמן קצר לאיתור זהותו של הנאשם (33, חיפה) ולמעצרו.

הנאשם הובא לתחנת המשטרה לחקירה שממנה עלה, כי קודם לאירוע ההצתה בין הנאשם לבעלת הרכב התקיים קשר רומנטי אשר היא החליטה לסיימו. הנאשם לא היה שבע רצון מסיום הקשר ואיים על הקורבן על בסיס יומיומי באמצעות שליחת הודעות לטלפון הנייד שלה באומרו בין היתר, כי הוא יודע איפה היא מסתובבת כל יום, הוא ישרוף את רכבה וכי הוא אפילו לקח את הבושם שלה מהרכב שלה על מנת שיוכל להריח אותה. בהמשך גם שלח לה הודעות, כי הוא לא מעוניין ברכב שלה אלא בראשה.

ביום האירוע, החליט הנאשם להצית את רכבה, יצא ממקום עבודתו בחיפה לכיוון ביתה בכפר, הצית את הרכב וחזר למקום עבודתו. בהמשך אף ביקש מחברו לעבודה לקחת את הקטנוע שלו ולהסתירו.

בהתאם להתפתחויות בחקירה, מעצרו של הנאשם הוארך לבקשת המשטרה, על ידי בית המשפט ובתום חקירה אינטנסיבית של שוטרי משטרת ישראל הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז חיפה, אשר הגישה כנגד הנאשם בבית משפט המחוזי בחיפה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בעבירות של הצתה שלצידה עונש מאסר לתקופה של חמש עשרה שנים איומים ושיבוש מהלכי משפט.

קרדיט תמונות: דוברות משטרת ישראל.

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
כתבות אחרונות