הגרוש של טהוניה רובל משיב מלחמה לטענות שהיה בן – זוג מתעלל

מערכת גירושים ישראל

יניב בן משה בן זוגה לשעבר של טהוניה רובל הדוגמנית וזוכת תוכנית האח הגדול משיב מלחמה נגד הטענות שהעלתה כנגדו טהוניה בראיון שנתנה אמש (18/12/21) לחדשות 12.

בראיון הציגה טהוניה את בן משה כבן זוג בעל מאפיינים של בן זוג אלים ואף הגדילה לעשות וטענה שאם לא הייתה עוזבת אותו היא אולי הייתה "הנרצחת הבאה".

מה שטהוניה לא ידעה שהוא שבן משה הקליט וצילם לא מעט מהוויכוחים ביניהם והוא החל להפיץ ברשתות סרטונים בהם טהוניה מתהדרת שהיא אישה ולכן יש לה יותר זכויות ממנו והיא יכולה בנקל להוציא אותו מהבית עם משטרה וצו הרחקה.

כך כתב משה: " ככה נראית אישה שרוצה להרוס לגבר את החיים

זה רק סרטון אחד מיני רבים שאני הולך לפרסם

תכף תבינו איך ועם מי הייתי חי.

עצוב לי שיש נשים שבאמת צריכות שנעצים אותן

ובקום זה נותנים במה לשקרים תככים ומזימות.

"הגיעו מים עד נפש"

טהוניה לא נשארה חייבת והיא באמצעות עורך דינה הוציאו הודעה לתקשורת בו הם מודיעים שהם מתכוונים לתבוע את בן משה על הפצת הסרטונים וההכפשות שהופנו כנגד טהוניה מצד בן משה וזוגתו הנוכחית. "שולחתי לא תשלים עם השקרים וההכפשות המתוארות ותוגש תביעה בימים הקרובים."

מבט מבפנים על הסכסוך המתוקשר של זוג הסלבס מציף על פני השטח את עולמם החבוי של הגרושים בישראל.

טהוניה בהיותה אישה חזקה ודעתנית מראה לעולם דרך הסרטונים הנסתרים את שטוענים גברים רבים – היא מאיימת על בן זוגה שתוציא לו צו הרחקה אם לא יענה לדרישותיה לעזוב, עוד היא מגדילה לעשות והיא אומרת לו בפה מלא כי היותה אישה מקנה לה זכויות יתר ולכן לא "כדאי" לו שלא לעשות כדבריה.

עכשיו כפי הנראה בעקבות החשיפה של הסרטונים הנסתרים טהוניה לא תוכל לעשות שימוש בכלים בהם תכננה להשתמש וצפוי קרב משפטי "עקוב מדם" בין השניים.

(הסרטון מתוך עמוד הפייסבוק של יניב בן משה)

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
כתבות אחרונות