אב במצוקה פנה לרווחה ומצא עצמו במאסר ל 8 חודשים

מערכת גירושים ישראל

ק' שם בדוי מספר כי לפני כשנתיים פרץ סכסוך בינו לבין אם בנו היחיד שהיה אז תינוק בן יומו. במסגרת הסכסוך האם החליטה שהוא ייצא מהבית ולא יראה את בנו התינוק. היא ביקשה (ונענתה) להוציא לק' צו הגנה אשר מנע ממנו לחזור לביתם ולפגוש את בנו שהיה אז רק כבן שבועיים ימים.

ק' שבור ומתוסכל ניגש בתמימותו למחלקת הרווחה בעיריית ראשון לציון בתקווה לקבל מענה וסיוע שיעזרו לו לחדש את הקשר עם בנו התינוק.

ק' הוכנס לפגישה עם פק"ס שאמרה לו שאין ביכולתה לסייע לו ושעליו לפנות לבית המשפט כדי לקבל סעד משפטי שבמסגרתו ימנו אותה לבחון את מצב הדברים.

ק' המתוסכל מספר שבכה והתחנן בפני פק"ס שתעזור לו מפני שהוא מרגיש אבוד, ופנייה לבית המשפט תארך חודשים רבים והוא יתקשה לעמוד בנתק כל כך ארוך מבנו התינוק.

תחינותיו לא עזרו לו והוא התבקש לעזוב את משרדי הרווחה, ק' באקט של ייאוש אמר לפק"ס שלצערו עכשיו הוא מבין מדוע גברים מגיעים למצב נפשי שהם רוצחים את הנשים שלהם ואז מתאבדים, כי אין להם מענה ברשות שאמורה לדאוג לכלל האזרחים.

פק"ס התרעמה על התנהגותו של ק' וחשה כי דבריו נאמרו כאיום ברצח והתאבדות ולכן היא הגישה תלונה במשטרה כנגד ק'.

 

דקות לאחר שהגיע אל ביתו, הגיעה ניידת משטרה לביתו של ק' ועצרה אותו בגין איומים על רצח והתאבדות.

ק' ניסה להסביר לחוקרים שמעולם לא התכוון לאיים לשום רצח ובטח שלא התכוון להתאבד, הסבריו של ק' לא הועילו לו והוא נעצר ל24 ש' ולאחרן הוא נשלח למעצר בית של חמישה ימים.

חודשים לאחר הארוע התברר לק' שמתנהל כנגדו משפט פלילי בגין האיומים שלכאורה אמר. ק' טוען שמעולם לא קיבל זימון או כתב אישום וממש במקרה נודע לו על כך במהלך ביקורת רשיונות שנערכה לו בכביש. השוטרים אמרו לו שיש כנגדו צו הבאה מכיוון שלא התייצב לדיון.

ק' התייצב לדיון שאליו הגיעה גם אם בנו שהעידה בפני כבוד השופט עמית מיכלס שק' מעולם לא איים עליה ויחסיהם השתפרו מאז הארוע וק' חזר להיות בקשר טוב ורציף עם בנו. היא אף ציינה בפני השופט כי ק' משלם לה מזונות וללא התשלום הזה היא תתקשה לשרוד מכיוון שיש לה עוד ילדים מנישואים קודמים שעליה לפרנס.

בסיום המשפט טענותיו של ק' לא התקבלו והוא הורשע בגין איומים ונידון ל 8 חודשי מאסר.

ק' מתכוון לערער על גזר הדין לבית המשפט המחוזי.

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
כתבות אחרונות