האישה ביקשה שהאב יראה את ילדיו במרכז קשר תחת פיקוח – בית המשפט קבע שהילדים יעברו לאב והיא תשלם על כך 30,000 ש"ח

מערכת גירושים ישראל

בפסק דין שניתן בבית המשפט לענייני משפחה בבאר שבע  בפני כב' השופטת רותם קודלר עיאש נפסק בעניינם של זוג הורים אשר גרושים כבר משנת 2014 אך במשך השנים התגלעו ביניהם סכסוכים רבים

התובעת האם היא עורכת דין, הנתבע עובד במשטרת ישראל.

 האישה עתרה לביטול זמני שהות הקטינים עם אביהם והעברתם למרכז קשר בפיקוח וכן הפסקת הקשר הטלפוני של הילדים עם האב.

האישה טענה כנגד האב טענות רבות וביניהם הסתה וניכור הורי, תביעתה הסתמכה על חוות דעת של מטפלת הורית שנתנה לה חוות דעת חד צדדית שאותה בית המשפט מצא כלא אמינה ולא מקצועית ואף פסק להפסיק את טיפולה במשפחה.

האישה אף ביקשה להתיר לה להעתיק את מקום מגורי הקטינים יחד עמה ליישוב המרוחק כ 200ק"מ ממקום מגוריהם.

בתסקיר שנמסר מהרווחה דווח כי לשני ההורים מסוגלות הורית טובה, יכולת דאגה טובה לילדים ואין הורה שעדיף על משנהו. לכל אחד מההורים מעלות וחסרונות, אך בסך הכול מדובר בהורים מסורים, שאוהבים מאוד את הילדים, רוצים בטובתם ופועלים כל אחד בדרכו שלו כדי לקדם את הילדים ולהעשיר את עולמם.

השופטת כתבה שזכותה של האם לפתוח בדרך חדשה ולנסות לשפר את מצבה הכלכלי, תעסוקתי או המשפחתי. אך אל מול זכות זו, עומדת זכותו של האב, ההורה שאינו משמורן, לקשר רציף עם הקטינים ונראה שטובת הילדים לא היוותה שיקול ברשימת השיקולים של האם לבקש לעבור מקום מגורים.

אשר על כן דחתה השופטת את תביעותיה של האם, קבעה כי מקום מגוריהם הקבוע של הילדים יועבר לאב בתוך 7 ימים והאם תקבל זמני שהות למספר שעות באמצע השבוע בלבד.

עוד פסקה השופטת 30,000 ש"ח לחובת האם בגין הוצאות משפט שיועברו לאב.

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
כתבות אחרונות